WordPress FAQ

Home Forums FAQ WordPress FAQ Handsome Pobierz film Filmy solarne Streaming Online Data premiery 720px mkv

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  dingmarptaci1971 2 weeks, 4 days ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author

dingmarptaci1971
    Participant

⟱▼⇩⇩▼⬇⇩↓▼⟱↡⬇⟱⬇⇓
    ➔➠ WATCH~ DOWNLOAD Handsome ⟵⇐
    ⟰⇪⟰⟰⇑⇑⇑⇧▲⇪⇪↟⇑⇑↑

prawdziwy kawał Bollywood! czapka dla jego pracowitości!

więc jego historia jest taka sama jak w filmie Denzela Washingtona Człowiek w ogniu ….
    Vaugh Du Clark nadal nie ma szczęścia w LAPD, prawda?
    zdecydowanie jakieś gudowe rzeczy!
    villian wyglądają na proste, a nie niebezpieczne

Remake człowieka z nie gdzie
    Hinduska wersja The Man From Nowhere – koreański film. Mam nadzieję, że jest w połowie tak dobry w działaniu, jak oryginał.
    Trailer sprawia, że ​​myślę o tym filmie jako o remake'u Johnwicka. Choć Johnwick jest niewątpliwie niesamowity i nie mogę teraz nic powiedzieć o tym filmie. : /

copied: / Człowiek z NOWHERE

Coś w tym rodzaju. Niektórzy żartują sobie z tego, że gwiazda filmu, także ją napisała i wyreżyserowała. To nie czyni dobrego ani złego filmu. W tym przypadku nazwałbym to miernym. Jest wiele twarzy, które możesz rozpoznać (zgaduję, że przyjaciele?), A jedna konkretna kobieta gra nawet bardzo dziwacznie, nazwijmy to kameą, pod koniec filmu.
    Aspekt "whodunnit" wydaje mi się fajny, ale nie jest to tak naprawdę krawędź twojego siedzenia. Cały film jest bardziej płytki i stara się być tak lekki, jak to tylko możliwe. Powiedziałbym, że ogólnie to się uda. Chociaż oznacza to również, że jako użytkownik nie jesteś tak zaangażowany, jak w przypadku innych filmów o podobnym charakterze i treści, które oglądałeś. Więc jeśli masz wolny czas i lubisz ten gatunek, możesz zaryzykować …

Przystojny? Full & Movie & Online

Ściągnij! Przystojny … Vioz

"Delhi Belly", proszę!

"HANDSOME: A NETFLIX MYSTERY MOVIE": trzy gwiazdki (na pięć)
    Komedia Netflix o detektywie z wydziału zabójstw w Los Angeles o imieniu Gene Handsome, który świetnie radzi sobie z rozwiązywaniem przestępstw, ale wciąż nie potrafi zrozumieć swoich osobistych związków. Jeff Garlin odgrywa tytułową rolę w filmie, a także wyreżyserował go i współautorstwo (z Andreą Seigel). W filmie pojawiają się Natasha Lyonne, Christine Woods, Amy Sedaris i Steven Weber. Został wydany przez Netflix za pośrednictwem strony streamingowej. Zauważyłem, że jest lekko zabawny i zabawny.
    Gene Handsome (Garlin) jest detektywem wydziału zabójstw w Los Angeles, który współpracuje ze swoją partnerką, Fleur Scozzari (Lyonne), w celu rozwiązania zbrodni. Najnowsza zagadka, którą duet próbuje rozwiązać, obejmuje morderstwo lokalnej opiekunki w okolicy Gene'a. Gene jest niezwykle inteligentny i sprytny w rozwiązywaniu zbrodni, ale jest okropny w relacjach osobistych. Tak więc, gdy imponująco pracuje nad rozwiązaniem tego ostatniego makabrycznego morderstwa, nadal nie może sprawić, by praca z kobietami działała.
    Film bardziej przypomina funkcję telewizyjną niż film teatralny, co nie ma miejsca w przypadku wielu oryginalnych filmów z Netflix (w mojej opinii są one zazwyczaj kinem jakościowym). Wydaje się również początkiem (nadziei) serialu telewizyjnego. To nie znaczy, że nie jest zabawne; Przez cały czas byłem rozbawiony. Myślę, że Garlin jest naprawdę zabawny i na pewno jest dobry w tej roli. Wciąż mi się to podobało, ale zdecydowanie więcej na poziomie jakości programów telewizyjnych.

Przystojny, pobierz! 480 p

Jak na ironię jej syn stał się chrześcijaninem.

Boże, nienawidzę tych bezużytecznych remake'ów! czy na tym świecie nie ma już oryginalności?
    czy reakcja z filmu nepali też ..

Głównym źródłem jest także Jhon Abrahem

Wygląda jak kopia Leon the Professional!

Niesamowite i z mojego widzenia filmowego buster block ". Po długim czasie świetny film do obejrzenia. Pełna akcji

John jest gudem w roli policjanta lub jakiejkolwiek poważnej roli

Tylko Sanjay Gupta może sprawić, że będziesz działać, ten Kamat po prostu zmarnował swój czas i energię, która jest zerowa!
    Przystojny … hd, za darmo
    Wow, czekam w Nepalu. Dla tego ruchu
    maantu..ghante ka maantu ..
    Wymuś reakcję john abraham przyczepy !!

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.